Promocje / Nowości

Zapraszamy do zakupów online! Możliwość zamówienia poszczególnych produktów prosto pod Twoje drzwi

3 lipca, 2020

Wraz z początkiem miesiąca uruchomiliśmy sprzedaż online. Znajdziecie nas na naszym koncie Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Wertpol. Aktualnie w e – sprzedaży posiadamy karmy dla psów i kotów, koni oraz ryb, jednak swoją ofertę online poszerzamy na bieżąco, aby zapewnić Wam wygodę i łatwy dostęp do najpopularniejszych produktów.

Czyż to nie proste? Zamów online już dziś! Zapraszamy!

Nowość! Juuuuż w sprzedaży w punkcie detalicznym - karma dla psów Josera JosiDog Economy op. 15kg

10 czerwca, 2020

 

Do swojej oferty karm dla psów dorzuciliśmy właśnie kolejną pozycje –  Josera JosiDog Economy to sucha, pełnowartościowa karma dla psów dorosłych wszystkich ras o normalnej aktywności. Dostępna w opakowaniach 15kg.

Dodatkowo na powitanie, przy zakupie 1 worka dorzucamy 1,5 kg w gratisie. Zapraszamy!

Zbieraj nagrody i oszczędzaj razem z Arionem!

2 czerwca, 2020

Razem z Arionem przygotowaliśmy dla Was specjalny program lojalnościowy. Od teraz, przy zakupie każdego dużego opakowania karmy dla psów marki Arion otrzymasz specjalny stempel, a już przy 6 czeka na Ciebie wyjątkowa nagroda. Nowy tydzień, nowa nagroda! Każdego tygodnia czeka na Was i Waszych psiaków coś zupełnie innego – psie przekąski, kości, zabawki i wiele, wiele innych. Alee…. To nie wszystko! Już przy zakupie drugiego worka oraz następnych, zapłacisz 5zł mniej za worek karmy dla swojego zwierzaka*. Czyż to nie proste? Zbieraj stemple i oszczędzaj razem z nami!

 

* Upust 5zł dotyczy karm dla psów Arion w opakowaniach 18kg oraz 20kg. ARION FRIENDS Junior 30/14 op. 15kg objęty jest zniżką 3zł.

Kup worek karmy dla psa Favorit lub Dino i otrzymaj w gratisie suszone królicze uszy dla swojego zwierzaka!

23 maja, 2020

Już od poniedziałku 25 maja przy zakupie karmy dla psów Favorit lub Dino dorzucamy w gratisie małą przekąskę dla Twojego zwierzaka – Favorit suszone królicze uszy. Idealny przysmak dla psów każdej rasy. Opakowanie zawiera 2szt.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem +42 634 73 53 lub poprzez formularz kontaktowy.

 

NOWOŚĆ - Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla ryb

8 maja, 2020

Swoją ofertę poszerzyliśmy o mieszankę paszową dla ryb Karp Hendrix 3, firmy Trouw Nutrition. Na jakość paszy składają się nie tylko jej wysokie parametry, lecz przede wszystkim surowce z jakich została wyprodukowana. Pasza ta, została wzbogacona o odpowiednie ilości witamin oraz mikro- i makroelementy, jak również o naturalną betainę. Stosowanie paszy Karp Hendrix gwarantuje prawidłowy rozwój ryb, pozwala poprawić rentowność hodowli, jak również pomaga zachować walory smakowe mięsa rybiego.

MIESZANKA PASZOWA PEŁNOPORCJOWA DLA RYB – KARP HENDRIX 3 (granulat 3.8mm) opakowanie 25kg – stosowany dla ryby handlowej

WŁAŚCIWOŚCI I KORZYŚCI:

  • Zawartość betainy. Betaina jest jednym z najlepszych, znanych naturalnych atraktorów o niesamowitych właściwościach wabiących ryby i wpływających na szybkość trawienia pokarmu,
  • Łatwostrawne białko gwarantuje dobre wykorzystanie paszy,
  • Wysokie poziomy aminokwasów wpływają na prawidłowe wykształcenie tkanek mięśni; ryby nie są otłuszczone, a ich tkanki mięśniowe zbudowane są głównie z białek,
  • Pasza została wzbogacona o witaminę C, która ma na celu wspomaganie układu odpornościowego ryb,
  • Wysoki poziom tłuszczu oraz lecytyny gwarantuje dostarczanie wysokiego poziomu energii w długim czasie, szczególnie po okresie zimowania oraz magazynowania,
  • Specjalnie dobrane lepiszcze podnosi stabilność paszy w środowisku wodnym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzin naszego punktu detalicznego w Konstantynowie Łódzkim lub o kontakt telefoniczny pod numerem +42 634 73 53.